Vítáme Vás na webových stránkách Hospůdky u Toma, která se nachází asi 2 km od města Frýdek-Místek v malebném prostředí přehrady Olešná v blízkosti aquaparku. V naší restauraci na Vás čeká nejen skvělá kuchyně s širokou nabídkou jídel a nápojů pro malé i velké zákazníky, ale také nádherný výhled na okolní krajinu, lemovanou krásným panoramatem Beskyd, letní terasa, bowling a pro motorizované návštěvníky rovněž prostorné parkoviště.

Pokud se chcete ujistit, že jsme tím správným cílem Vašeho výletu, využijte našich webových stránek, na kterých naleznete nejen aktuální nabídku jídel a nápojů, ale také další informace, kontakty, rezervační formuláře, info jak se k nám dostanete atd.

A my se samozřejmě budeme těšit na Vaši návštěvu. Takže brzy na shledanou.

Hospůdka u Toma, která se nachází asi 2 km od města Frýdek-Místek v malebném prostředí přehrady Olešná v blízkosti aquaparku. V naší restauraci na Vás čeká nejen skvělá kuchyně s širokou nabídkou jídel a nápojů pro malé i velké zákazníky, ale také nádherný výhled na okolní krajinu, lemovanou krásným panoramatem Beskyd, letní terasa, bowling a pro motorizované návštěvníky rovněž prostorné parkoviště.

Jsme tím správným cílem Vašeho výletu, proto využijte našich webových stránek, na kterých naleznete nejen aktuální nabídku jídel a nápojů, ale také další informace, kontakty, rezervační formuláře, info jak se k nám dostanete atd.

A my se samozřejmě budeme těšit na Vaši návštěvu. Takže brzy na shledanou.

jak se k nám dostanete

PROVOZOVATEL

Rest-Relax s.r.o.

Pavlíkova 294, Frýdek-Místek

IČ: 27776646

ADRESA

Nad přehradou 2128

738 01 Frýdek-Místek

 

PROVOZNÍ

Šárka Nytrová: 608 001 986

Veronika Dyrčíková: 731 337 895

 

Návštěvou těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací zde.

Copyright (c) Hospůdka U Toma. Design by hynekmacha.com. All rights reserved.